Menu
1

Odamızın  idari binası, tahsilat-tahakkuk servisi, Genel Sekreter odası, konferans salonu, toplantı salonu, laboratuvar, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Meclis Başkanı odalarını içermektedir.      Tahsilat-Tahakkuk servisimiz, üyelerimizin işlemlerinin yapıldığı ve takip edildiği birimdir.  Bu birimimizde üyelerimiz zaman kaybetmeksizin ve sağlıklı bir şekilde işlemlerini yaptırabilmektedir. 

   Genel Sekreter Odası üyelerimizin doğabilecek problemlerini hızla çözebilmemiz, çiftçilerimizle birebir bilgi alış verişinde bulunabilmemiz için tahsilat tahakkuk servisindedir. Üyelerimizin resmi kurumlar, evraklar, tarımsal konularda danışma, bilgi alma gibi isteklerini Genel Sekreterimiz Hasan ÖZKAN yerine getirmektedir.

        Konferans salonumuz 150 kişi kapasiteli olup, odamızın görsel olarak (sabit projeksiyon ve ses sistemi desteği ile) çiftçilerimize verdiği eğitimler, toplantılar, tanıtımlar, konferanslar gibi faaliyetler bu salonda yapılmaktadır. Ayrıca odamız dışındaki kurumlarda kendi ihtiyaçları doğrultusunda salonumuzun kullanımında bir engel olmaması halinde faydalanabilmektedir.

   Laboratuvarımız Ziraat Odaları bünyesinde kurulan ilk laboratuvardır. Çiftçilerimizden ve Türkiye  genelindeki  Ziraat   Odaları'ndan  gelen   numuneler 17 farklı element açısından analiz edilmekte ve sonuçları analiz sahibi kişi veya Odaya teslim edilmektedir.

yukarı çık